Nabídka práce

Jste fitko, wellness, či spa a hledáte zaměstnance? Není nic jednoduššího, než zadat svůj inzerát níže.

Tipy pro vás:

  • Formulář pro vkládání nového inzerátu najdete na konci této stránky. Inzerát bude uveřejněn 2 měsíce.
  • Pokud budete i po tomto termínu stále hledat zaměstnance, můžete jej zadat opakovaně.
  • Nezapomeňte uvést na sebe kontakt pro potenciální zájemce.
  • Uveďte alespoň pár informací o vaší firmě, nebo přidejte odkaz na webové stránky, aby si potenciální uchazeč mohl udělat obrázek o vaší firmě.
  • V požadavcích na uchazeče buďte co nepřesnější, sejde se vám tak méně "odpadu", kterým se budete muset probírat
  • Nechte si od uchazeče zaslat fotografii. Chcete určitě vědět s kým budete spolupracovat. A klienti vašeho centra rozhodně vybírají i očima.

Nabídka práce ve fitness a wellness

Hlavní trenér fitness - Health & Leisure Club Park Holiday

Ivo Košař | 21.05.2019

Health & Leisure Club Park Holiday v Praze 10 – Benicích
Vypisuje výběrové řízení na pozici
Hlavní trenér fitness
S výkonem této funkce jsou spojeny následující kompetence:
• Řídí, organizuje a kontroluje týmy osobních trenérů, lektorů a fitness instruktorů
• Plánuje a kontroluje plnění osobních tréninků, navrhuje rozvrh skupinových lekcí, vytváří a organizuje speciální fitness programy pro členy klubu a vyhodnocuje jejich úspěšnost a efektivnost
• Odpovídá za plnění ročního plánu fitness zóny klubu (P&L Statement)
• Koordinuje každodenní provoz fitness zóny Energym, plánuje služby fitness instruktora, kontroluje průběh skupinových lekcí podle rozvrhu (návštěvnost, kvalita, oblíbenost)
• Organizuje porady fitness týmu, zpracovává požadované reporty, implementuje provozní standardy, postupy, procesy a kontroluje jejich dodržování
• Udržuje a rozvíjí zákaznicky orientovanou kulturu klubu, hledá a zavádí nové způsoby a postupy k zajištění vynikající úrovně zákaznických služeb
• Vykonává činnost osobního trenéra nebo lektora skupinové lekce v rozsahu, který mu nebrání v plnění povinností, spojených s funkcí hlavního trenéra
Požadavky na kandidáta:
• VŠ vzdělání sportovního zaměření vítáno
• Zkušenost z práce v Premium fitness klubu na střední manažerské pozici
• Dokonalá znalost problematiky provozu klubu
• Výborné komunikační a interpersonální schopnosti a dovednosti
• Vynikající schopnosti v práci se zákazníky
• Dobrá znalost angličtiny (komunikační úroveň)
• Základní manažerské schopnosti a dovednosti (vedení lidí, organizace, motivace)
Především nabízíme:
• Zajímavou a odpovědnou práci s mimořádným prostorem
• Dobré platové podmínky (část fix, část vázána na výkony)
• Podmínky pro realizaci osobních cílů a záměrů
• Atraktivní pracovní prostředí, mladý tým spolupracovníků

K přihlášce (preferujeme elektronickou podobu) přiložte strukturovaný životopis, ve kterém uveďte kontaktní adresu a telefon. Přihlášky zasílejte na mailovou adresu:
vedeni@parkholiday.cz

Instruktor/ka fitness

Sportcentrum Imperial Karlovy Vary | 21.05.2019

Sportcentrum Imperial Karlovy Vary hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

Nabízíme:
* možnost zaškolení
* příjemný pracovní kolektiv, profesionální přístup
* špičkově vybavené sportovní sály
* možnost dalšího vzdělávání - rozšíření sportovních licencí
* placené zdravotní volno "Sick Days"
* zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
obědy za 15,- Kč z kvalitních surovin připravované kuchaři 5* hotelu

Pracovní náplň:
* obsluha fitness centra a péče o klienty
* sestavení tréninkového plánu cvičení
* vysvětlení a předvádění technik cvičení
* zajištění bezpečnosti klienta během lekcí
* udržování prostor fitness centra

Požadujeme:
* SŠ nebo VŠ sportovního zaměření, či kurz instruktora fitness apod.
* fyzická zdatnost
* základy AJ, RJ, Nj výhodou
* empatický přístup ke klientům, komunikativnost, spolehlivost, diskrétnost, flexibilita

Pracovní podmínky:
* pracovní doba 7:30 - 20:30 turnusy, krátký - dlouhý týden
* místo výkonu práce: Sportcentrum lmperial https://www.sportcentrum-imperial.cz

Kontakt: manažer sportcentra, 353203701, HR@imperial-group.cz

dimi.conradi1970@gmail.com

We offer fresh cut bank instruments for lease and sales | 16.05.2019

We are Providers of all types of BG and SBLC with the best workable procedures. Our BG/SBLC ranges from MT799, MT760,(Both two way confirmation), MT103/23, MT103 (Both can be one way confirmation and two way confirmation) in USD and EUROS. Issuing Bank ranges from Top world 25 banks with face value ranging from 1M EUROS/USD to 10B EUROS/USD.

BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!
Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and cases to our attention and in complete confidence we will work together for the benefits of all parties involve.

Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing, please let me know if you are interested in any of our services, by providing you with yearly renewable leased bank instruments. We work directly with issuing bank lease providers, this Instrument can be monetized on your behalf for 100% funding.

We are ready to close leasing with any interested client in few banking days, if interested do not hesitate to contact me direct. [via Contact Form Below]

Regards

Dimitrij Conradi
Email: dimi.conradi1970@gmail.com
conradi.dimitrij@bk.ru
Skype: conradi.dimitrij@bk.ru

Přidat nový příspěvek