Spoteee: Oživení cardio zóny

29.05.2013 11:16

Cardio zóna je pro spoustu klientů velká nuda. V horším případě běhají a koukají do zdi, v lepším případě alespoň na svůj oblíbený televizní kanál. Oživení se však pokusila přinést česká firma Spoteee, složená z pěti nadšenců. Ti dali dohromady projekt, který mimo jiné získal druhé místo v soutěži Star Cube.

Spoteee klienty fitness virtuálně přenáší do míst jako je Praha, Londýn, podzimní Paříž, nebo třeba ranní Adršpach. Tady všude a na mnoha dalších místech si mohou klienti zaběhat pomocí obrazovky před běhacím trenažérem, doplněné o miniPC s aplikací od Spotee. 

Ostatně podívejte se sami na video:

Spoteee zhruba před týdnem uzavřela partnerství s 3D fitness, které se stává distributorem tohoto řešení. Toto řešení najdete již ve 4 brněnských fitness a nově také v Aquapalace Praha. Kluci neusínají na vavřínech a točí neustále nové a nové trasy. Spoteee se líbí i odborníkům. "Doprovodná videa Spoteee jsou velmi zajímavé zpestření nejen přípravného předehřátí před tréninkem v posilovně, ale i aerobních způsobů tréninku. Díky videím Spoteee bude mozek kreativně zaměstnán a nebude vnímat jen délku zátěže a stupeň únavy," říká fyzioterapeutka Jana Šimonková.

Fitness centra toto nové řešení také nezruinuje. Cenové programy jsou nastavené už od 999 Kč měsíčně za jednu obrazovku, dražší varianty pak zahrnují pravidelné aktualizace a přidávání tras. Více informací najdete na stránkách Spoteee: www.spoteee.cz