Slovenský dravec jménem Fit Up!

05.03.2014 15:58

Na Slovensku vzniká nová sít nízkonákladových fitness center Fit Up! Koncept v relativně krátké době otevřel 2 pobočky v Bratislavě a nyní nově pobočku v Žilině. Dravá síť, která si buduje zajisté velkou značku na trhu, zatím nechce prozrazovat své plány do budoucna. Není tak jasné, kolik poboček celkem chystá. Rozhodně však tento koncept nabízí nadstandardní služby.

Koncepty low-cost (nízkonákladového) fitness centra například zpravidla nabízí zpoplatněné sprchy. Ve Fit Up! jsou sprchy v ceně a také mj. možnost využít solária za nízkou cenu 0,25 EUR za minutu (cca 6,75 Kč). Tím však ve svojí nabídce nekončí.

Nabídka měsíčního členství za 18,99 EUR (cca 513 Kč) měsíčně zahrnuje:

  • moderně vybavenou fitness a cardio zónu od značky Technogym
  • oddělenou Ladies zónu se stroji pouze pro dámy
  • Crosfitup zónu pro funkční trénink vybavenou značkou Reebok, obsahující Bosu, TRX a jiné závěsné systémy a také s plně funkční podlahou
 
Členství lze pořídit i ve variantě VIP. "VIP členstvo má neobmedzený nápojový bar a solária v ceně," představuje Mgr. Ľubica Mildeová, z marketingového oddělení této sítě.

Novinkou v nabídce posledních dnů je věž pro funkční trénink Omnia. Ta je k dispozci na pobočce Petržalka v Bratislavě a také v Žilině. 

A odkud Fit Up! pochází? "Je to slovenský koncept, no nadvazuje na viacere zahraničné koncepty s pridanou hodnotou," doplňuje Mgr. Ľubica Mildeová

Nová síť působí svým nástupem na trh velmi dravě, již nyní má stejný počet poboček jako konkurenční rakouská síť Fit Inn a navíc se nebojí jít mimo hlavní slovenské město. Tedy uvidíme, jak vysoko má namířeno.

Více informací je k dispozici na stránkách www.fitup.sk.

-red-

Foto: Fit Up!

Fotogalerie: Fit Up! Bratislava a Žilina

Diskuze k článku: Slovenský dravec jménem Fit Up!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.