Oficiální mistrovství v saunových ceremoniálech se uskuteční v březnu

22.01.2014 22:24

Saunové ceremoniály získávájí v naší zemi stále více na oblibě. Své o tom vypovídá skutečnost, že se již delší dobu konají soutěže v saunových ceremoniálech. Těmi nejvyššími jsou pak mistrovství. Jedno z nich a sice Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech se uskuteční v krásném resortu Cedrus Spa Kunětická hora. Termín je naplánován na březen a mistrovství se bude konat v rámci tzv. SaunaFestu 2014

Na SaunaFestu 2014 se setkají čeští saunéři se světovou špičkou v oblasti saunových ceremoniálů. Jde o jedinečnou akci s velkou výměnou zkušeností a vzájemnou inspirací. Je připravena řada doprovodných programů (ruské metličkování, hammam, přehlídka saunových esencí a ingrediencí). Účast průběžně potvrzují nejlepší saunéři ze zahraničí.

V rámci SaunaFestu budou celkově probíhat dvě zajímavé soutěže:

  • Oficiální mistrovství ČR v saunových ceremoniálech - licencováno pořadatelem MS - nejvíce soutěžících z celé ČR - výsledky budou zahrnuty do světového žebříčku saunérů SaunaRanking.com (kategorie C)
     
  • Velká cena ČR s mezinárodní účastí - organizátoři počítají s 25 účastníky z 8 zemí světa - výsledky budou zahrnuty do světového žebříčku saunérů SaunaRanking.com (kategorie B)
Stále ještě mají potenciální soutěžící možnost se přihlásit. Uzávěrka totiž byla posunuta do konce ledna. Informace pro soutěžící jsou ke stažení, přihláška pak k vyplnění zde.
Více informací o akci pro všechny je na oficiálních facebook stránkách události  SaunaFest 2014. 
 
-red-
 

Diskuze k článku: Oficiální mistrovství v saunových ceremoniálech se uskuteční v březnu

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek