OBRAZEM: Pure Jatomi v pražském Edenu slavnostně otevřel

26.09.2014 13:00

Před pár hodinami proběhlo slavnostní otevření Pure Jatomi Eden v Praze. Otevření se zúčastnilo 4 zástupkyně z řad českých Miss. Pásku přestřihl Donny Doyle, Country Manager sítě fitness. Pure Jatomi Fitness je nejrychleji rostoucí sítí nejen na našem trhu, ale také v celé střední Evropě (Polsko, Maďarsko, aj.). Po otevření klubu v Edenu, který čítá 2000 m2, má podle našich informací v plánu otevření další pobočky v pražském Myslbeku a 2 poboček v Brně.

K jeho agresivní strategii patří vybavení klubů na vysoké úrovni, nízká cena členství (v předprodeji v Edenu začínal na ceně 650 Kč za měsíc, nyní 850 Kč) a velká výtěžnost klubu. V den otevření má klub 1400 členů, což rozhodně v rámci strategie klubu není konečné číslo.
Vybavení klubu je, jako u ostatních poboček, od značky Matrix, které stejně jako vybavení funkční zóny dodala firma 3D FITNESS. Unikátem v rámci vybavení je basketbalové hřiště. K dalším částem pak patří sál na cycling vybavený koly Tomahawk, multifunkční sál na skupinové lekce a velká zóna s volnými váhami.

V rámci členství je také zahrnuta sauna, která je umístěna v obou šatnách, ovšem její kapacita je pohodlně max. 3 osoby. Vedle recepce je umístěný bar s chill out zónou s křesílky.

 

-red-
Foto: Karel Jarušek

 

Pure Jatomi v pražském Edenu slavnostně otevřel

Diskuze k článku: OBRAZEM: Pure Jatomi v pražském Edenu slavnostně otevřel

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.