Les Mills už i ve World Classu

04.02.2012 22:33

Česká pobočka mezinárodní sítě World Class je další po síti Holmes Place, kdo se rozhodl jít cestou skupinových cvičení od Les Mills. Nově tak od tohoto víkendu v jejich rozvrhu najdete cvičení typu Body Pump, Body Combat, CXWORX a další autorizované lekce. 
Je vidět, že na našem trhu opravdu lehce přituhuje, protože systémy typu Les Mills stojí nemálo peněz a to jak za školení vlastních instruktorů ale zejména na licenčních poplatcích pro samotné fitness. Návratnost systému typu Les Mills je pak vždy na snadě a po vzoru Holmes Place, je těžké udržet a kvalifikovat své lektory, když cena za jedno školení se pohybuje pod deset tisíc korun. 

Úspěch značky Less Mills tak závisí na jeho schopnosti dostat se do více fitek, v tuto chvíli alespoň v Praze, aby lektoři, kteří si školení zaplatí sami, našli vůbec uplatnění. V tuto chvíli jsou však zprávy z trhu takové, že většina ostatních větších hráčů je spíše zdrženlivá a snaží se spíše odlišit, než nabídnout to samé co již před měsíci zavedla konkurence. 

Sám jsem tedy zvědav, jak Les Mills v Českých luzích a hájích dopadne a zda to nebude spíše tak trochu bublina, která dříve či později splaskne.

 

Karel Jarušek, Fit Academy, www.fitacademy.cz/consultancy

Diskuze k článku: Les Mills už i ve World Classu

Les Mills

Šárka | 15.03.2013

Dobrý den,
mohli byste mi prosím zaslat více informací o tom, jak se stát instruktorem v programu Les Mills a co vše to obnáší? Jakým způsobem a hlavně kde probíhá školení instruktora pro program Les Mills?Děkuji za odpověď

školení

ivana | 16.04.2012

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se stát intruktorem CXWORX, můžete mi napsat nějaké inof, webové stránky, atd. Děkuji.

Re: školení

Venda | 11.06.2012

Dobrý den,
taky by mě zajímalo, jak se můžu stát instruktorem.Děkuji