Lebert Fitness konečně s oficiálním zastoupením v ČR

17.05.2012 15:32

Společnost Active Life Evangelist se stala oficiálním distributorem produktů Lebert Fitness. Představuje aktuálně 2 ze 3 produktů na českém trhu a sice Buddy system a Equalizer. 

Co si pod těmito názvy představit? Citujeme přímo dovozce:

Přenosná, víceúčelová, univerzální cvičební pomůcka pro silový a kondiční trénink ve dvojicích, která rozvíjí stabilitu. Lebert Buddy System ™ je vyroben z popruhů z balistického nylonu s UV ochranou. Samozřejmostí jsou zodolněná držadla a kvalitní mnohonásobné prošití. Je bezpečný, snadno skladovatelný a přenosný. Určen pro trenéry a cvičence, kteří neustále hledají nové výzvy. Nejvíce se využívá ve fitness centrech a tělocvičnách. Možnost využít i pro cvičení v domácím prostředí či venku. Při cvičení na Lebert Buddy System ™ se využívá síly odporu druhého cvičence a zapojuje se mnoho svalů včetně hlubokého stabilizačního systému (tzv. CORE).

Vhodný pro cvičení ve skupinách, při kruhovém nebo osobním tréninku, kdy se dvojice naučí cvičit společně, efektivně a nikdo není pasivním pozorovatelem.

Více napoví fotografie:

 

Lebert Equalizer je pomůcka, kterou jste nejspíše již zaregistrovali v Body rock na Youtube. Více informací opět od dovozce:

Přenosná, víceúčelová, univerzální cvičební pomůcka pro silový a kondiční trénink ve žluté barvě. Je bezpečná, lehká a snadno skladovatelná. Jednoduchý design, který si zamilovalo tisíce trenérů a cvičenců, kteří neustále hledají nové výzvy. Nejvíce se využívá ve fitness centrech a tělocvičnách. Možnost využít i pro cvičení v domácím prostředí či venku. Při cvičení na Lebert Equalizer ™ se vužívá vlastní tělesné hmostnosti jako odporu. Lebert Equalizer ™ je testován pro zatížení až do 180 kg tělesné hmotnosti. Lebert Equalizer ™ je možné jednoduše skládat do sebe a díky tomu zabere jen malý úložný prostor.
Vhodná pro cvičení ve skupinách, při kruhovém nebo osobním tréninku.

Podívejte se na možnosti využití na inspirativním videu pod článkem. 

Výhodou obou systému je školení, které v rámci jednoho dne obsáhne cvičení s oběmi pomůckami. Nejbližší termín je naplánován již na neděli 27. 5. Více informací najdete na stránkách.

 

Karel Jarušek