Fit Academy členem České asociace wellness

17.02.2012 16:27

S radostí vám oznamujeme, že společnost Karel Jarušek - Fit Academy se stala právoplatným členem České asociace wellness.

"Tento krok je logickým vyústěním naší cesty mezi profesionály z oboru fitness a wellness", řekl Karel Jarušek, ředitel a majitel Fit Academy. "Pro další směr, kdy se budeme snažit na trhu prosadit s byznysovými školeními pro tento obor, je nevyhnutelné být s ostatními v ještě těsnějším kontaktu."

Fit Academy se stala členy krátce poté, co se stála u zrodu České komory fitness. Cílem je především do budoucna nabídnout všem odborníkům, majitelům, provozovatelům, ale i trenérům snazší přístup k informacím "jak na to". Připraveny budou tyto semináře, jejichž termíny budou brzy zveřejněny na nově připravovaných stránkách:

- Workshop pro trenéry: Jak prodat své služby více klientům a získat větší příjem, sobota 17.3.2012 (Více info zde)

- Workshop pro majitele fitness a wellness: Přechod na klubový systém, kdy, jak a za kolik (Více info již brzy)

a mnoho dalších.

 

K čemu může být členství v České asociaci wellness, nebo v České komoře fintess provozovatelům fitness či wellness?

Za důležité stojí zmínit zejména networking. Na akcích těchto sdružení se můžete potkávat s lidmi, kteří řeší obdobné problémy jako vy, nebo potkat vhodného dodavatele, který může váš problém rovnou vyřešit. Mezi další výhody těchto sdružení patří, že se snaží komunikovat se státní správou ze svých pozic, kdy zastupují více vlastníků, dodavatelů a jiných odborníků. Máte tedy větší šanci při komunikaci s těmito subjekty, či můžete pomoci prosadit výhody pro celý náš obor. 

A to není málo. Pokud ještě nejste členy, zvažte to!