FIBO už klepe na dveře - již za týden

13.04.2012 16:03

Za týden otevře své brány mezinárodní veletrh pro fintess a wellness FIBO. Naposledy se tak stane v Essenu, příští ročník se již přesune do Cologne. Podle údajů organizátorů letošní poslední ročník na starém místě bude ještě větší a více mezinárodní než obvykle. Také se návštěvníci mohou těšit na nejvíce vystavovatelů v historii FIBO, ale i nejvíce přednášek a seminářů.

Proč se jet na FIBO podívat? 
FIBO je více než jen výstava. Je to událost ukazující další směr našeho byznysu, veškeré dostupné trendy a možnosti i pro další období. Kdo sleduje dění na FIBO, snadno si udělá obrázek o tom, co v příštích letech "pofrčí" a co nikoliv a to zejména v našem středo a západoevropském kontextu.

Jak se dostat na FIBO?
Letecky
Essen je vzdálený několik desítek kilometrů od mezinárodního letiště v Düsseldorfu. V současné chvíli je ještě stále možné najít letenky v ceně kolem 6 - 12 tis. Kč na dny pro odbornou veřejnost (19. a 20.4.). Z letiště pak jezdí po celý den v pravidelných intervalech shuttle bus, který zájemce doveze přímo k branám  výstaviště.

Autem
Vzdálenost například z Prahy je cca 700 km. Není to tedy na jednodenní cestu tam i zpět. Ideální je tedy varianta najít ubytování poblíž Essenu, přijet na noc a po stráveném dni či více odcestovat zpět. Přímo v Essenu budete ubytování nyní shánět již velmi těžko. Možnou variantou tak je například 30 km vzdálený Wuppertal.

Vstupné
Vstupné se dělí do dvou skupin dle data návštěvy. Ve dnech 19. a 20. 4. (čtvrtek a pátek) se konají dny pro odbornou veřejnost. O víkendu, tedy 21. a 22. 4. jsou pak dny vyhrazené neodborné veřejnosti. Ceny za vstup jsou pak následující:

Jednodenní vstup pro odborníky (po registraci) činí 21 EUR (resp. 23 EUR i s shuttle busem)

Jednodenní vstup por veřejnost činí 15 EUR (resp. 17 EUR i se shuttle busem)

 

Ostatní ceny najdete přímo na stránkách v anglickém či německém jazyce: www.fibo.de

 

Stále nejste přesvědčeni, že byste měli FIBO navštívit? Mrkněte se na přiložený plánek (po kliku se zobrazí podrobné informace na stránkách pořadatele):

interactive floor plan

 

Pokud se na FIBO nechystáte ať už z jakýchkoliv důvodů, přineseme vám, stejně jako loni, reportáž z toho svátku všech fitness nadšenců.

Autor: Karel Jarušek