Dny fitness a konference Kam míří české fitness již mají svůj datum

11.05.2014 22:53

Česko se hýbe, Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a Česká komora fitness pro majitele a provozovatel fitness center, sportovních areálů a klubů, podnikatele se zaměřením na aktivní životní styl, trenéry, instruktory a další fitness profesionály a jejich klienty připravují na konec září 4. ročník největší fitness akce na území České republiky, DNY FITNESS s Česko se hýbe.

 

Dny fitness se budou konat 25. - 27. 9. 2014 po celé České republice

Po úspěchu loňského ročníku, kdy se do „dnů otevřených dveří“, jak jsou také Dny fitness občas pojmenovány, zapojilo 236 fitness center a téměř 30 tisíc cvičících návštěvníků, se organizátoři rozhodli využít podněty a nápady od provozovatelů i klientů a upravit program a podobu akce tak, aby byla ještě atraktivnější. Záměr zůstává stejný  – přivést před začátkem zimní sezóny do fitness center a sportovních areálů co největší množství potenciálních zájemců o pravidelné sportování a umožnit prezentaci nabízených služeb, kurzů a připravených rozvrhů hodin. Nemění se ani princip – ve dnech konání akce provozovatelé nabídnou návštěvníkům zdarma své služby, dle svých možností pro ně připraví atraktivní program a získají je za stálé klienty. O jaké změny se tedy jedná?

 

Dětský den fitness pomůže k získání dětské klientely

Vzhledem k nárůstu nabídky pohybových aktivit, určených pro děti a mládež a obrovském dlouhodobému potenciálu této cílové skupiny, se organizátoři rozhodli čtvrtek 25. 9. 2014 pojmout jako Dětský den, v rámci kterého budou intenzivně propagovány lekce a kurzy určené především pro děti. O konkrétní podobě Dětského dne ještě přineseme informace později.

 

Konference Kam míří české fitness se zajímavými tématy

V návaznosti na 3 úspěšné konference z let 2011-2013, Česká komora fitness v rámci DNŮ FITNESS 2014 připravila odbornou konferenci „ČESKO SE HÝBE aneb KAM MÍŘÍ ČESKÉ FITNESS“. Konference se bude konat v úterý 23. 9. v Praze a bude zaměřena na aktuální vývoj a trendy v českém i světovém fitness průmyslu, přičemž jednotlivá témata se budou věnovat např.:

  •  Hodnocení výsledků výzkumu fitness trhu v České republice a Evropské Unii
  •  Postavení českého fitness průmyslu v rámci stávající legislativy
  •  Možnosti financování fyzické aktivity na regionální i evropské úrovni
  •  Zdravotní aspekty – důkazy o prospěšnosti fyzické aktivity
  •  IT a technologie pro fitness
  •  Ukázkové případy fitness managementu pro velké fitness, střední i malé fitness centra
  •  Dětské fitness – novinky, trendy
  •  Dny fitness 2014

 

Vyberte si, kdy budete mít otevřeno 

Dny fitness 2014 se uskuteční ve dnech 25. 9. – 26. 9. – 27. 9. (čtvrtek-pátek-sobota). Rozhodnutí, na kolik dní (jestli na jeden, dva či celé tři dny) se do projektu rozhodne provozoval centra zapojit, je zcela na jeho svobodném rozhodnutí.

 

Větší propagace než minule, ale s drobným poplatkem

Marek Šíma, který má na starosti projekt Česko se hýbe vysvětluje stávající situaci: "Na základě zkušeností z loňského roku plánujeme investovat do prezentace na internetu a sociálních médiích a jednáme o možnosti vydat speciální tištěnou přílohu (v případě úspěchu nabídneme atraktivní možnosti prezentace nad rámec základního plnění). Rádi bychom na propagaci projektu více spolupracovali s jednotlivými přihlášenými centry, proto plánujeme zpřístupnit propagační materiály s dostatečným předstihem."

To sebou nese zvýšené náklady a tak dodává: "Z důvodu rostoucích nákladů na pořádání akce a její propagaci, bude účast zpoplatněna symbolickými 500,- za každou zapojenou provozovnu. Vzhledem k tomu, že získané prostředky budou investovány do propagace akce, očekáváme, že toto opatření provozovatelé pochopí". Pro zapojené provozovny navíc budou připraveny různé balíčky služeb, přičemž fitness centra (právnické osoby), která jsou členy České komory fitness (Premium členství) budou mít zvýhodnění (účast v projektu zdarma, sleva na reklamu a podobně).

 

Podrobné informace o Dnech fitness 2014 jsou k dispozici na internetových stránkách  www.ceskosehybe.cz  a www.ceskakomorafitness.cz. Případně můžete kontaktovat přímo organizátora na e-mailu marek.sima@ceskosehybe.cz

Fitness Business je partnerem Dnů fitness a konference, tudíž budeme pravidelně přinášet čerstvé novinky o obou akcích.


-red-

Foto: Česko se hýbe, Česká komora fitness

Diskuze k článku: Dny fitness a konference Kam míří české fitness již mají svůj datum

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.