Budoucnost podle Technogym vyhrála na ISPO

18.02.2014 09:37

Technologie stále více vládnou světu a tak není překvapením, že i ve fitness odvětví do budoucna povedou. Potvrzením této skutečnosti je fakt, že se výrobci strojů začínají předhánět v tom, kdo představí více technologicky vyspělou novinku. Technogym dotáhl svůj běžecký pás, ovládaný pomocí brýlí Google Glass až k výhře Produkt roku 2014 na Mnichovském veletrhu ISPO.

Pomocí brýlí Google Glass je uživatel schopen plně ovládat běžecký pás a veškeré aplikace. Nové cardio běží na technologii UNITY, která je tvořena platformou Android (podobně jako v některých chytrých telefonech, či tabletech). Díky tomu je cardio od Technogymu zcela otevřené aplikacím třetích stran a jeho součástí je personalizace pro uživatele.

"Se vzhledem a vlastností tabletu, nabízí Technogym UNITY konzole revoluční, interaktivní zkušenost z tréninku. Vytváří tak uživatele s tréninkovým programem na míru. Navíc je tato konzole zcela otevřená aplikacím a zařízením třetích stran, jako jsou Google Glass, nebo pro mnohá zařízení měřící pohyb," říká Nerio Alessandri, President a zakladatel Technogymu.

Platforma UNITY je plně integrovaná s ekosystémem Technogymu a komunikuje tak mimo jiné platformou MyWellness Cloud.

VIDEO UKÁZKA POD ČLÁNKEM!

-red-

Foto: Technogym