fitness BBC Vinohradská

Kristýna | 01.10.2013

Vážně nerozumím tomu, jak je možné, aby mi jako řádně platícímu zákazníkovi, poslalo obchodní oddělení sportovního centra BBC Vinohradská kárný dopis, na základě jednoho upozornění recepční na to, že dle smlouvy si zákazník nesmí nosit vlastní pití a to ani sportovní láhev, do které si nesmí napustit kohoutkovou vodu. Přijde mi dost zcestné, aby po tom, co navštěvuji sportovní centrum BBC Vinohradská od 13.1.2013 a pravidelně platím členské poplatky, mě jednou jedinkrát upozornila recepční na to, že dle smlouvy si nesmím vzít své pití ( pití v BBC minimálně 2x dražší než v běžném obchodě) a to dne 5.9.2013, na to aby mi přišel o tři týdny později doporučený dopis s pohružkou pokuty!!!!!!! Po tom, co jsem do BBC Vinohradská volala a žádala vysvětlení, jestli to je standardní postup, zda posílají každému členovi po prvním upozornění doporučený dopis s pohružkou pokuty, mi bylo sděleno, že jsem byla upozorněna opakovaně samotnou paní manažerkou. Bohužel jsem s paní manažerkou nikdy osobně nemluvila, a na tento fakt jsem byla upozorněna pouze jednou jedinkrát, dne 5.9.2013 slečnou recepční, což si určitě může centrum BBC Vinohradská dohledat i na všudypřítomných kamerách. Tohle mi rozhodně nepřijde jako správné a uctivé chování k platícím zákazníkům a rozhodně nedoporučuji nikomu, kdo to zvažuje zakládat si v BBC členství.

Přidat nový příspěvek